Forum Duzce Lisesi
Düzce Lisesi Foruma hos geldiniz !

Join the forum, it's quick and easy

Forum Duzce Lisesi
Düzce Lisesi Foruma hos geldiniz !
Forum Duzce Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» MEDYANIN ETKİNLİĞİ YETKİNLİĞİNE BAĞLIDIR
Aklımda hep Fener var.. EmptyCuma 15 Ocak 2010, 18:55 tarafından qx81

» özgür irademiz yoktur
Aklımda hep Fener var.. EmptyPtsi 20 Tem. 2009, 15:02 tarafından fgfg

» dj:nurullah yılmaz
Aklımda hep Fener var.. EmptyPtsi 06 Nis. 2009, 15:40 tarafından even81

» Cengiz Kurtoğlu - Senin Eserin ( Video )
Aklımda hep Fener var.. EmptyÇarş. 01 Nis. 2009, 15:45 tarafından tr.sengul

» Eyvahlar olsun benim şarkım !
Aklımda hep Fener var.. EmptyÇarş. 01 Nis. 2009, 15:44 tarafından tr.sengul

» Hayırlı Cumalar
Aklımda hep Fener var.. EmptySalı 31 Mart 2009, 21:58 tarafından even81

» Fener'den Nobre yalanlaması..!
Aklımda hep Fener var.. EmptySalı 24 Mart 2009, 22:07 tarafından tr.sengul

» Karakterimiz
Aklımda hep Fener var.. EmptySalı 24 Mart 2009, 22:03 tarafından tr.sengul

» MSN adresiniz @hotmail.it, @hotmail.fr, @hotmail.co.uk, uzantılı olsun
Aklımda hep Fener var.. EmptySalı 24 Mart 2009, 22:01 tarafından tr.sengul

En iyi yollayıcılar
tr.sengul (119)
Aklımda hep Fener var.. Vote_lcapAklımda hep Fener var.. Voting_barAklımda hep Fener var.. Vote_rcap 
Türker ÜNLÜ (107)
Aklımda hep Fener var.. Vote_lcapAklımda hep Fener var.. Voting_barAklımda hep Fener var.. Vote_rcap 
even81 (63)
yaylakizi_elif (13)
adRaaa..! (13)
inglor (6)
EraY (4)
fgfg (2)
hamza (1)
omur (1)

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Istatistikler
Toplam 19 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: qx81

Kullanıcılarımız toplam 329 mesaj attılar bunda 111 konu
Anahtar-kelime

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Aklımda hep Fener var..

Aklımda hep Fener var.. Empty Aklımda hep Fener var..

Mesaj tarafından adRaaa..! C.tesi 21 Mart 2009, 11:32

"Hayalimde hep Fenerbahçe var"

Aktif futbol hayatını geçen hafta noktalayan FC Köln kaptanı Ümit Özat, birgün Fenerbahçe'ye döneceğini söyledi.

Aklımda hep Fener var.. 18_247747_OZATHAYAL

Ümit, antrenörlük lisansı alacağını ve FC Köln'de çalışmak istediğini söyledi. Fenerbahçeyi de çok sevdiğini belirten Ümit, "Fenerbahçe ile yollarımız bir gün mutlaka kesişecek" dedi. Ümit Özat ayrıca kalp hastası olmadığınının altını çizdi

BU KARARA HAZIRLIKLIYDIM
FC Köln'ün tesislerinde buluştuğumuz Ümit Özat, aldığı kararla ilgili şunları söyledi:

"Her iki karar olasılığına kendimi hazırlamıştım. 'Oynasam da, bıraksam da, benim için hayırlısı neyse o olsun' diyordum. Elbette uzun yıllar FC Köln'de hizmet vermek istiyordum, ama doktorlarım böyle bir karar verdi. Tabi ki şu anda zor günler yaşıyorum, ama bugün bırakmasam, bir gün mutlaka futbolu bırakacaktım. Bu şekilde bırakmak istemezdim, ama böyle oldu. Demek hayırlısı buymuş, artık önüme bakmam gerekiyor" dedi.

KARARIMA ÇOK DESTEK ALDIM
Kararını açıkladıktan sonra, inanılmaz destek telefonları aldığını söyleyen eski kaptan Ümit Özat, "Türkiye'de geniş bir arkadaş ve dost çevresine sahibim, sağ olsunlar verdiğim karar sonrasında hepsi aradı ve kararımı desteklediler. Hastalığımı yaşadığım ilk günkü gibi yoğun bir telefon trafiği yaşadım. Telefonum hiç susmadı. Bu manevi destek beni çok mutlu etti. Sizin aracılığınızla desteklerinden dolayı herkese çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

TÜRKİYE'DE KURSA KATILACAK
Önümüzdeki ay Türkiye'ye giderek antrenörlük lisansı almak için kurslara katılacağını açıklayan Özat, daha sonra Köln'e dönerek, FC Köln'de alacağı görevle ilgili yönetimle bir görüşme yapacağını söyledi. Özat, "Jübilemden sonra FC Köln takımında bir yıllık pratik yapmak istiyorum. Hangi görevi verirlerse severek yapmaya hazırım. Bu arada Almanca'mı ilerleterek ikinci yılımda ise Köln Spor Akademisine gitmeyi hedefliyorum" ifadelerini kullandı.

HAYALLERİMDE FENERBAHÇE VAR
Ümit Özat, ileride Fenerbahçe'ye teknik direktör olması konusunda ise şunları söyledi:

"İnsanların hedefleri, hayalleri ile sınırlıdır. Mutlaka benim de hayallerim var. Ama şu anda beş, altı yıl sonrasını konuşmak çok erken. Ama bir gün benim Fenerbahçe ile yollarımın kesişeceğine inanıyorum. Şu an ncelikli hedefim Köln camiasına faydalı olmak ve Köln'de bir yerlere gelebilmek. Bunu başaracağıma inanıyorum."

Özat, bu arada jübile için FC Köln ile Fenerbahçe kulüpleri arasında yazışmaların sürdüğünü söyledi.

AĞLAMAMAK İÇİN KENDİMİ ZOR TUTTUM
Mönchengladbach maçından önce yaptığı basın açıklaması sonrasında, sahaya inerek taraftarlara duygulu bir konuşma yapan Ümit Özat o anı şöyle anlattı:

"FC Köln taraftarlarına verdiğim kararı açıklarken orada ağlamamak için kendimi zor tuttum. Çok duygu dolu ve zor dakikalardı benim için. Köln taraftarını çok seviyorum. Onlar benim iyi ve kötü günümde hep yanımda oldular. Köln taraftarı başarının en iyisine layık."

KALP HASTASI DEĞİLİM
Geçtiğimiz Ağustos'ta deplasmanda oynanan Karlsruhe maçında fenalaşarak bayılan Ümit Özat, kalp hastası olmadığını belirterek,

"Kalbimden bir rahatsızlık geçirdim ve doktorlar profesyonel anlamda spor yapmama izin vermediler. Yani profesyonel bir futbolcunun yapacağı antrenman düzenine izin vermediler. Ama normal hayatta bir risk taşımadığımı da söylediler. Mesela antrenörlük mesleğinde bir problem yaşamayacağımı, hatta arkadaşlarım ve dostlarımla futbol oynayabileceğimi söylediler. Bunların hepsi doktor raporlarımda yazıyor" diye konuştu.
adRaaa..!
adRaaa..!
Düzce LisesiModeratör
Düzce LisesiModeratör

Erkek

- Similar topics