Forum Duzce Lisesi
Düzce Lisesi Foruma hos geldiniz !

Join the forum, it's quick and easy

Forum Duzce Lisesi
Düzce Lisesi Foruma hos geldiniz !
Forum Duzce Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» MEDYANIN ETKİNLİĞİ YETKİNLİĞİNE BAĞLIDIR
Bir Kadın Nasıl Uyandırılır :) EmptyCuma 15 Ocak 2010, 18:55 tarafından qx81

» özgür irademiz yoktur
Bir Kadın Nasıl Uyandırılır :) EmptyPtsi 20 Tem. 2009, 15:02 tarafından fgfg

» dj:nurullah yılmaz
Bir Kadın Nasıl Uyandırılır :) EmptyPtsi 06 Nis. 2009, 15:40 tarafından even81

» Cengiz Kurtoğlu - Senin Eserin ( Video )
Bir Kadın Nasıl Uyandırılır :) EmptyÇarş. 01 Nis. 2009, 15:45 tarafından tr.sengul

» Eyvahlar olsun benim şarkım !
Bir Kadın Nasıl Uyandırılır :) EmptyÇarş. 01 Nis. 2009, 15:44 tarafından tr.sengul

» Hayırlı Cumalar
Bir Kadın Nasıl Uyandırılır :) EmptySalı 31 Mart 2009, 21:58 tarafından even81

» Fener'den Nobre yalanlaması..!
Bir Kadın Nasıl Uyandırılır :) EmptySalı 24 Mart 2009, 22:07 tarafından tr.sengul

» Karakterimiz
Bir Kadın Nasıl Uyandırılır :) EmptySalı 24 Mart 2009, 22:03 tarafından tr.sengul

» MSN adresiniz @hotmail.it, @hotmail.fr, @hotmail.co.uk, uzantılı olsun
Bir Kadın Nasıl Uyandırılır :) EmptySalı 24 Mart 2009, 22:01 tarafından tr.sengul

En iyi yollayıcılar
tr.sengul (119)
Bir Kadın Nasıl Uyandırılır :) Vote_lcapBir Kadın Nasıl Uyandırılır :) Voting_barBir Kadın Nasıl Uyandırılır :) Vote_rcap 
Türker ÜNLÜ (107)
Bir Kadın Nasıl Uyandırılır :) Vote_lcapBir Kadın Nasıl Uyandırılır :) Voting_barBir Kadın Nasıl Uyandırılır :) Vote_rcap 
even81 (63)
yaylakizi_elif (13)
adRaaa..! (13)
inglor (6)
EraY (4)
fgfg (2)
hamza (1)
omur (1)

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Istatistikler
Toplam 19 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: qx81

Kullanıcılarımız toplam 329 mesaj attılar bunda 111 konu
Anahtar-kelime

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Bir Kadın Nasıl Uyandırılır :)

2 posters

Bir Kadın Nasıl Uyandırılır :) Empty Bir Kadın Nasıl Uyandırılır :)

Mesaj tarafından inglor Çarş. 11 Mart 2009, 22:08

Hani şu meşhur dörtlük vardır, ya... Bir İngiliz, bir Fransız, bir Amerikalı, bir Türk... İşte bu defa onların eşleri bir araya gelmiş...
Önce, İngiliz hatun başlamış anlatmaya.
-Benim eşim öyle romantiktir ki her sabah eline bir gül alır. O gülü tüm vücudumda gezdirerek beni uyandırır.
Amerikalı atlamış hemen,
-Aaaaa benim eşim de çok romantiktir. Sabah ayak ucumuzdaki pencereyi açar.
Hafif rüzgar ayaklarımdan başlayıp tüm vücudumu gezerek beni uyandırır ve eşim mutlaka başucuma bir çiçek bırakmış olur.
Fransız gülümsemiş kendinden emin,
- Bunlar ne ki.Benim eşim her sabah ayaklarımdan başlayıp tüm vücudumu ve en son da dudaklarımı öperek uyandırır beni her sabah. Ben her sabah, mutluluğun doruklarında uyanırım.
- Sıra Türk hatununa gelince, o şaşkın şaşkın diğerlerine bakmış ve demiş ki,
-Ben öyle o........lardan anlamam. Çişim gelir, uyanırım...

En son Türker ÜNLÜ tarafından Çarş. 11 Mart 2009, 22:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : +18 kullanmayınız ..)
inglor
inglor
Benimle iyi olun, yeni üyeyim
Benimle iyi olun, yeni üyeyim

Erkek

Bir Kadın Nasıl Uyandırılır :) Empty Geri: Bir Kadın Nasıl Uyandırılır :)

Mesaj tarafından tr.sengul Cuma 13 Mart 2009, 16:04

:D:D güzellll
tr.sengul
tr.sengul
Düzce LisesiSüper Moderatör
Düzce LisesiSüper Moderatör

Erkek